© www.klicenka.com | Výroba a prodej reklamních klíčenek, dárkových předmětů, propisek a tvorba webů |
www.klicenka.com

FAQ - Frequently Asked Questions (Nejčastěji kladené dotazy):

Objednávky přijímáme na emailu: info@klicenka.com

Dotazy ke klíčenkám:

Jak mohu objednat klíčenky? Klíčenky je nejlépe objednat přes email i nfo@klicenka.com Nezapomeňte uvést požadovaný počet kusů, označení klíčenky a logo/obrázek, který chcete mít na klíčence. Navrhnete mi motiv na klíčenku? Ano návrh loga - tedy motivu Vám rádi navrhneme a zašleme k odsouhlasení. Veškeré návrhy a korektury jsou v ceně klíčenky, nic za ně nepřiplácíte. Zasíláte na dobírku? Jak je to s platbou? Na dobírku nezasíláme, protože je cenově nevýhodná (drahá). Pro platbu Vám vždy zašleme vystavenou fakturu a po připsání hotovosti na náš účet, okamžitě zahajujeme výrobu a následnou expedici zboží k Vám. Můžu mít na klíčenkách čísla pokojů a kolik budu připlácet? Ano, v objednávce například 20ks klíčenek můžete mít na každé jiné číslo pokoje nebo logo. Za toto se nic nepříplácí, vše je zahrnuto v ceně.

Dotazy k webovkám:

Co mám udělat, pokud chci webovky? Doporučujeme dojednat si přes náš email info@klicenka.com schůzku, na které se domluvíme na podrobnostech a vysvětlíme vše potřebné. Schůzka je nezávazná a bezplatná. Zařídíte mi doménu a hosting? Ano, samozřejmostí je zajištění všeho potřebného k zahájení provozu webových (internetových) stránek. Tyto služby jsou v ceně stránek, tj. nepřiplácíte za ně. Kolik stojí vytvoření webu? Záleží na rozsahu stránek a složitosti webu. Obecně se ceny u nás pohybují od 2500,-Kč (u jednodužších webů) do 9500,- (u složitých a rozsáhlých webů s kontaktními formuláři, banery atd.) Mohu přejít s web stránkami pod Vás? Ano, přestože již máte své internetové stránky, můžete přejít k nám a my se postaráme o editaci stránek i případné změny na Vašem webu.

Dotazy k plackám / butonům:

Od kolika kusů dodáváte placky? Placky, butony i odznáčky s Pin dodáváme od 10ks. V rámci jedné objednávky lze kombinovat různé typy i motivy placek a odznáčků Navrhnete mi motiv na placku? Ano návrh loga - tedy motivu Vám rádi navrhneme a zašleme k odsouhlasení. Veškeré návrhy a korektury jsou v ceně placek, nic za ně nepřiplácíte. Zasíláte na dobírku? Jak je to s platbou? Na dobírku nezasíláme, protože je cenově nevýhodná (drahá). Pro platbu Vám vždy zašleme vystavenou fakturu a po připsání hotovosti na náš účet, okamžitě zahajujeme výrobu a následnou expedici zboží k Vám. Jak dlouho trvá výroba placek? Záleží na počtu kusů. Zpravidla jsme schopni dodat placky do pěti pracovních dnů od úhrady. V případě velkého množství placek (nad 300ks) trvá výroba déle, cca. o pět pracovních dnů - záleží na vytíženosti.
Dotazy rádi zodpovíme na mobilu:  +420 604 672 106
Vzorky zdarma nezasíláme, ale lze je objednat (sadu 5ti).
Poptávám kromě klíčenek i jiné reklamní předměty, dodáváte je? Ano prodáváme a potiskujeme i další reklamními předměty jako je textil, hrníčky, outdoor, kalendáře, deštníky, kosmetiku, hračky, nápoje, peněženky, nářadí svítilny a mnoho dalšího. Samozřejmostí je potisk: tampontisk, laser, výpal, výšivka a další reklamní značení. Nezávazné naceníme na emailu: info@klicenka.com