kožené klíčenky info luxusní klíčenky info
© www.klicenka.com | Výroba a prodej reklamních klíčenek, dárkových předmětů, propisek a tvorba webů |
www.klicenka.com

Kovová klíčenka KK-25 OM

čtvercová s imitací kůže.

Označení klíčenky: KK-25 OM Rozměr klíčenky: 60 x 38 mm Rozměr motivu: 25 x 25 mm Hmotnost klíčenky: 0,026 kg Na přední straně klíčenky je logo/motiv. Kovová klíčenka s imitací kúže v černé barvě. Motiv je čtvercový, jednostraný. Dodává se včetně kovového očka na přichycení ke klíčům. Vhodná je například pro autosalony, kluby, servisy, STK nebo jako narozeninový dárek či vkusná pozornost Vašim zákazníkům. Černá imitace kůže je vyrobená z omyvatelné gumy, je nenasákavá, trvanlivá, odolná a lze ji v případě znečištění snadno očistit. Grafiku Vám rádi zpracujeme zdarma. Dodáváme již od pěti kusů. Nemusíte objednávat velké série. Motiv může být barevný i černobílý, do klíčenky lze umístit také obrázek, logo nebo fotografii.

Kovová klíčenka KK-18 OM

obdélníková s imitací kůže.

Označení klíčenky: KK-18 OM Rozměr klíčenky: 83 x 28 mm Motiv má rozměr: 18 x 50 mm Hmotnost klíčenky: 0,032 kg Na přední straně klíčenky je logo/motiv. Kovová klíčenka s imitací kúže v černé barvě. Motiv je obdélníkový, jednostraný. Dodává se včetně kovového očka na přichycení ke klíčům. Vhodná je například pro autosalony, kluby, servisy, STK nebo jako narozeninový dárek či vkusná pozornost Vašim zákazníkům. Černá imitace kůže je vyrobená z omyvatelné gumy, je nenasákavá, trvanlivá, odolná a lze ji v případě znečištění snadno očistit. Grafiku Vám rádi zpracujeme zdarma. Dodáváme již od pěti kusů, nemusíte objednávat velké série. Motiv může být barevný i černobílý, do klíčenky lze umístit také obrázek, logo nebo fotografii.

Kožené klíčenky s barevným logem /motivem:

Představujeme luxusní kovové klíčenky s imitací kůže a možností barevného motivu / loga / fotografie na přední straně. Vzadu může být umístěna mince do nákupního vozíku, což představuje velký bonus a obrovskou praktičnost pro uživatele. Tyto produkty dodáváme již od pěti kusů. V rámci jedné objednávky můžete kombinovat rúzné typy klíčenek i motivů na nich. Vaše objednávky přijímáme na emailu: info@klicenka.com
Kožená klíčenka čtvercová Kožená klíčenka obdélníková

Kovová klíčenka KK-25 COIN

s imitací kůže a mincí.

Označení klíčenky: KK-25 COIN Rozměr klíčenky: 61 x 39 mm Průměr motivu: 25 mm Hmotnost klíčenky: 0,033 kg Na zadní straně klíčenky je mince do vozíku. Velice oblíbený typ klíčenky. Jedná se o kovovou klíčenku s motivem/logem na přední straně. Na zadní straně je umístěna pomocí magnetu kovová mince do nákupního vozíku. Na přání zákazníka můžeme tuto minci nahradit klasickou českou pětikorunou. Klíčenka se dodává včetně kovového očka o průměru 25mm na přichycení ke klíčům a kovové mince. Klíčenka je vsazena do kvalitní barevné imitace kůže. K dodání jsou barvy černá, červená, modrá, zelená a žlutá. Tato imitace kůže je vyrobená z omyvatelné gumy, je nenasákavá a lze ji v případě znečištění snadno očistit. Dodáváme již od pěti kusů.
Kožená klíčenka s mincí Kožená klíčenka s mincí - detail Kožená klíčenka čtvercová - detail Kožená klíčenka obdélníková - detail ceny klíčenek
Cena 63,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 51,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 51,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Klíčenka je nyní ve slevové akci.
kožená klíčenka 	v rámci objednávky můžete mít různé provedení i motivy 	dodáváme již od pěti kusů, nemusíte objednávat velké série 	v ceně je zpracování grafiky na klíčenku, výroba i balení
	objednávejte na emailu: info@klicenka.com 	dotazy zodpovíme na mobilu: +420 604 672 106 	kvalitní kožené klíčenky za příznivé ceny
akce

Kovová klíčenka KK-40 OM

obdélníková s imitací kůže.

Označení klíčenky: KK-40 OM Rozměr klíčenky: 75 x 38,5 mm Motiv má rozměr: 25 x 40 mm Hmotnost klíčenky: 0,036 kg Na přední straně klíčenky je logo/motiv. Kovová klíčenka s imitací kúže v černé barvě. Motiv je obdélníkovýa jednostraný. Dodává se včetně kovového očka na uchycení ke klíčům. Vhodná je například pro autosalony, kluby, servisy, STK nebo jako narozeninový dárek či vkusná pozornost Vašim zákazníkům. Černá imitace kůže je vyrobená z omyvatelné gumy, je nenasákavá, trvanlivá, odolná a lze ji v případě znečištění snadno očistit. Grafiku Vám rádi zpracujeme zdarma. Dodáváme již od pěti kusů, nemusíte objednávat velké série. Motiv může být barevný i černobílý, do klíčenky lze umístit také obrázek, logo nebo fotografii.
Kožená klíčenka obdélník Kožená klíčenka obdélník - detail ceny klíčenek
Cena 52,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.
Kožené klíčenky v barvách. Vlnka
Klíčenky objednávejte na emailu: info@klicenka.com