klíčenky info přívěsky plast info klíčenky plast info luxusní klíčenky info luxusní klíčenky info
© www.klicenka.com | Výroba a prodej reklamních klíčenek, dárkových předmětů, propisek a tvorba webů |
www.klicenka.com

Plastová klíčenka PO-25 DM

oválná s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: PO-25 DM Rozměr klíčenky: 43 x 32,5 mm Průměry motivů: 25 mm Hmotnost klíčenky: 0,012 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Klíčenka motiv ze dvou stran. Na každé straně může být jiný motiv. Dodává se s kovovým očkem na přichycení ke klíčům. K dodání jsou tyto barevné varianty: černá, červená, bílá, zelená a modrá. Nově nabízíme také v reflexních barvách žluté, oranžové, zelené a růžové. Plastové klíčenky jsou vhodné pro značení klíčů například vozového parku, dále pro hotely a penziony, ubytovny, recepce a v neposlední řádě i jako pěkný upomínkový či dárkový předmět.

Plast. klíčenka PO-25 COIN

tvaru oválu s kovovou mincí.

Označení klíčenky: PO-25 COIN Rozměr klíčenky: 43 x 32,5 mm Průměr motivu: 25 mm Hmotnost klíčenky: 0,016 kg Na zadní straně klíčenky je mince do vozíku. Klíčenka motiv z přední strany. Na zadní straně je pomocí integrovaného magetu uchycen kovový žeton do nákupního vozíku. Dodává se s kovovým očkem na přichycení ke klíčům a kovovou mincí, na které je vyraženo logo nákupního vozíku. Klíčenky dodáváme v barvách: černá, bílá, červená, zelená a modrá. Nově v nabídce i reflexní barvy: oranžová, zelená, růžová a žlutá. Jedná se o krásný a praktický reklamní předmět, který díky minci, budou zákazníci rádi nosit při sobě a využívat.

Plast. klíčenka PK-25 COIN s

žetonem do nákup. vozíku.

Označení klíčenky: PK-25 COIN Rozměr klíčenky: 44 x 44 mm Průměr motivu: 25 mm Hmotnost klíčenky: 0,016 kg Součástí klíčenky je plastový žeton do vozíku. Klíčenka motiv na jedné straně. Naspodu klíčenky je otvor/štěrbina, kde se vkládá plastový žeton do nákupního vozíku. Dodává se včetně kovového očka na uchycení ke klíčům nebo kabelce a plastovým žetonem. Zákazníkům dodáváme v barvách: zelená, červená, modrá a oranžová. Všechny tyto barevné provedení klíčenek jsou transparentní (poloprůhledné). Jedná se o krásný a praktický reklamní předmět, který díky žetonu, budou zákazníci rádi nosit při sobě a používat.

Plastové klíčenky s barevným logem /motivem:

Představujeme krásné plastové klíčenky s možností barevného motivu / loga / fotografie na přední straně. Vzadu může být umístěna mince do nákupního vozíku nebo zespodu plastový žeton, což představuje velký bonus a obrovskou praktičnost pro uživatele klíčenky. Dále nabízíme klíčenky atypických tvarů (srdce, domek a triko). Tyto produkty dodáváme již od pěti kusů. V rámci jedné objednávky můžete kombinovat rúzné typy klíčenek i motivů na nich. Objednávky přijímáme na emailu: info@klicenka.com
Plastová klíčenka oválná oboustranná Plastová klíčenky ovalná s mincí Plastová kulatá klíčenka s žetonem

Plastová klíčenka PO-HOME

tvar domu s obous. motivem.

Označení klíčenky: PO-HOME Rozměr klíčenky: 47 x 41 mm Rozměr motivu: cca 27 x 35 mm Hmotnost klíčenky: 0,012 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová klíčenka ve tvaru domu s oboustranným motivem, kde na každé straně lze mít jiný motiv. Dodává se s kovovým očkem na přichycení ke klíčům. K odběru je pouze varianta v průhledném plastu. Oblíbená je zejména u realitních nebo stavebních společností jako dárek k novému bytu/domu.

Plastová klíčenka PO-HEART

tvar srdce s obous. motivem.

Označení klíčenky: PO-HEART Rozměr klíčenky: 48 x 41 mm Rozměr motivu: 46 x 39 mm Hmotnost klíčenky: 0,012 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová klíčenka motiv na obou stranách, přičemž může být na každé ze stran jiný motiv. Dodává se s kovovým očkem na uchycení ke klíčům nebo kabelce. Do klíčenky lze vložit text, obrázek i fotografii. Populární je tato verze hlavně na svátek Sv. Valentýna nebo jako dárek dětem/přátelům a na svatbách.

Plast. klíčenka PO-TSHIRT

tvaru trika s obous. motivem.

Označení klíčenky: PO-TSHIRT Rozměr klíčenky: 48 x 41 mm Rozměr motivu: 46 x 39 mm Hmotnost klíčenky: 0,012 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Tato klíčenka motiv na obou stranách, přičemž může být na každé ze stran jiný motiv. Dodává se s kovovým očkem na uchycení ke klíčům. Do klíčenky lze vložit text, obrázek i fotografii. Oblíbená je zejména u sportovních klubů, fitcenter nebo prodejců textilu. Dodáváme jen v provedení průhledný plast.
Plastová klíčenka tvaru domku Plastová klíčenka tvaru srdce Plastová klíčenka tvaru trika Plastová klíčenka oválná - detail Plastová oválná s mincí - detail Plastová kulatá s žetonem - detail Plastová klíčenka tvaru domku - detail Plastová klíčenka tvaru srdce - detail Plastová klíčenka tvaru trika- detail

Plast. klíčenka PO-SQUARE

čtvercová s obous. motivem.

Označení klíčenky: PO-SQUARE Rozměr klíčenky: 37x 37 mm Rozměr motivu: 31 x 31 mm Hmotnost klíčenky: 0,010kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová klíčenka čtvercová s oboustranným motivem, kdy na každé straně lze mít jiný motiv. Dodává se s kovovým očkem na přichycení ke klíčům. K odběru je pouze varianta v průhledném plastu. Oblíbená je u hotelů a recepcí nebo dealerských společností.

Pl. klíčenka PO-RECTANGLE

obdélník s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: PO-RECTANGLE Rozměr klíčenky: 52,5 x 31 mm Rozměr motivu: 25 x 40 mm Hmotnost klíčenky: 0,010kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová klíčenka obdélníková s oboustranným motivem, kdy na každé straně lze mít jiný motiv. Dodává se s kovovým očkem na přichycení ke klíčům. K odběru je pouze varianta v průhledném plastu. Oblíbená je u hotelů a recepcí nebo dealerských společností.

Pl. klíčenka PO-CIRCLE 33

kulatá s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: PO-CIRCLE 33 Rozměr klíčenky: 44 x 37 mm Průměr motivu: 33 mm Hmotnost klíčenky: 0,012kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová klíčenka ve tvaru kruhu s oboustranným motivem, kdy na každé straně lze mít jiný motiv. Dodává se s kovovým očkem na přichycení ke klíčům. Oblíbená je u hotelů a recepcí nebo dealerských společností. Velmi efektní a levná klíčenka.
Plastová klíčenka čtvercová Plastová klíčenka obdélníková Plastová klíčenka kulatá 33mm Plastová klíčenka čtvercová - detail Plastová klíčenka obdélníková - detail Plastová klíčenka kulatá - detail ceny klíčenek
Cena 48,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 48,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 38,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 37,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 37,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 38,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.

Pl. klíčenka PO-CIRCLE 25

kulatá s obous. motivem.

Označení klíčenky: PO-CIRCLE 25 Rozměr klíčenky: 50 x 36 mm Průměr motivu: 25 mm Hmotnost klíčenky: 0,011kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová klíčenka kulatá s oboustranným motivem, kdy na každé straně lze mít jiný motiv. Dodává se s kovovým očkem na přichycení ke klíčům. K odběru je pouze varianta v průhledném plastu. Oblíbená je u hotelů a recepcí nebo auto-moto společností.
Plastová klíčenka kulatá 25mm Plastová klíčenka kulatá - detail ceny klíčenek
Cena 37,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.
Klíčenka se šňůrkou kulatá 25mm Klíčenka se šňůrkou kulatá - detail

Klíčenka PS - 25 kulatá se

sňůrkou na krk a karabinou.

Označení klíčenky: PS - 25 Průměr klíčenky: 33 mm Šňůrka: 80 cm. Průměr motivu: 25 mm Hmotnost klíčenky: 0,011kg Klíčenka má motiv z přední strany. Luxusní přívěsek / plastová klíčenka kulatá s jednostranným motivem, který je posouvací po šňůrce. Dodává se včetně kovové karabinky, která slouží pro uchycení např. klíčů. K odběru jsou varianta s modro-černou, červeno-černou a bílo-černou šňůrkou kolem krku.
ceny klíčenek
Cena 62,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.

Plast. klíč. PO-RECTANGLE 2

obdélník s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: PO-RECTANGLE 2 Rozměr klíčenky: 61 x 40 mm. Rozměr motivu: 46 x 32 mm. Hmotnost klíčenky: 0,011kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová klíčenka obdélníková s oboustranným motivem, kdy na každé straně můžete mít jiný motiv. Dodává se s kovovým očkem na přichycení ke klíčům. K odběru je pouze varianta v průhledném plastu. Oblíbená je u hotelů a recepcí nebo dealerských společností.
Klíčenka obdélníková Klíčenka obdélníková - detail plastová klíčenka akce 	v rámci objednávky můžete mít různé provedení i motivy 	dodáváme již od pěti kusů, nemusíte objednávat velké série 	v ceně je zpracování grafiky na klíčenku, výroba i balení
	objednávejte na emailu: info@klicenka.com 	dotazy zodpovíme na mobilu: 604 672 106 	kvalitní plastové klíčenky za příznivé ceny
akce

Pl. klíčenka PO-OBLONG

obdélník s obous. motivem.

Označení klíčenky: PO-OBLONG Rozměr motivu: 18 mm x 50 mm Hmotnost klíčenky: 0,011kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová klíčenka obdélníková s oboustranným motivem, kdy na každé straně lze mít jiný motiv. Dodává se s kovovým očkem na přichycení ke klíčům. Rozměr klíčenky je 60 mm x 37 mm. Oblíbená je u hotelů, penziónů a recepcí nebo auto-moto společností a firem.
Plastová klíčenka obdélník Plastová klíčenka obdélník - detail ceny klíčenek
Cena 36,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.
Klíčenka obdélníková Klíčenka obdélníková - detail

Pl. klíčenka PO-OBLONG II

obdélník s obous. motivem

Označení klíčenky: PO -OBLONG II Rozměr motivu: 20 mm x 50 mm Hmotnost klíčenky: 0,011kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová klíčenka obdélníková s oboustranným motivem, kdy na každé straně lze mít jiný motiv. Dodává se s kov. očkem na přichycení na klíče. Rozměr klíčenky je 74 mm x 30 mm. Oblíbená je u hotelů, penziónů a recepcí nebo auto-moto společností a firem.
ceny klíčenek
Cena 34,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.
Klíčenka čtverec Klíčenka čtverec - detail

Plastová klíč. PO-SQUARE II

čtverec s oboustr. motivem

Označení klíčenky: PO -SQUARE II Rozměr motivu: 32 mm x 32 mm Hmotnost klíčenky: 0,011kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová klíčenka čtvercová s oboustranným motivem, kdy na každé straně lze mít jiný motiv. Dodává se s kovovým očkem na klíče. Rozměr klíčenky je 57 mm x 44 mm. Oblíbená je např. u hotelů, penziónů a recepcí nebo auto-moto společností a firem. Nyní v akci!
ceny klíčenek
Cena 33,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Tato klíčenka je nyní ve speciální slevové akci.
akce
Klíčenky objednávejte na emailu: info@klicenka.com
Klíčenky objednávejte na emailu: info@klicenka.com
ceny klíčenek
Cena 37,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.
akce ceny klíčenek
Cena 34,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 34,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 34,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks dáváme množstevní slevy.
Klíčenky objednávejte na emailu: info@klicenka.com
Klíčenky objednávejte na emailu: info@klicenka.com